23 листопада 2016 року заступник начальника відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Сергій Корнійко виступив на засіданні дванадцятої (позачергової) сесії Зіньківської районної ради VII скликання, вніс пропозицію щодо спільної співпраці в напрямку підвищення правової обізнаності громадян Зіньківського району та підписання Меморандуму про співпрацю між Зіньківською районною радою та Другим полтавським місцевим центром з надання БВПД.
Депутати одноголосно підтримали ініціативу щодо об`єднання зусиль з організації та здійсненню комплексу заходів спрямованих на забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги і своїм рішенням уповноважили голову Зіньківської районної ради Сергія Нерозю на підписання Меморандуму.
Цього ж дня депутати проголосувавши «за», своїм рішенням підтримали Програму правової освіти населення Зіньківського району на 2016 – 2020 рр.
На виконання Програми правової освіти населення Зіньківського району на 2016-2020 роки з районного бюджету планується виділити 31 500 гривень.
Кошти будуть спрямовані на посилення правової спроможності та правової обізнаності мешканців Зіньківського району, зокрема: на забезпечення роботи виїзних мобільних консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги, організацію правопросвітницьких заходів серед шкільної молоді (круглі столи, семінари, конференції та ін.), виготовлення та розповсюдження роздаткового матеріалу, висвітлення в ЗМІ актуальних правових питань тощо.