назад
02.04.18

Правові консультації громадян

received 119803220366692230 березня 2018 року головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Владислав Корнієнко провів виїзне консультування громадян в приміщені товариства Червоного Хреста України Печерського району міста Києва.

Він ознайомив присутніх з роботою системи безоплатної правової допомоги, акцентувавши увагу на тому як отримати юридичну допомогу.

Надаючи правові консультації, фахівець Центру відповідав на запитання людей про реєстрацію місця проживання, розповів як отримати допомогу внутрішньо переміщеним особам, де її оформити, як бути з майном, яке залишилось на не підконтрольній території. Представники товариства Червоного Хреста України, в свою чергу, поцікавилися як робити зміни в статутних документах.

Також, під час консультування Владислав Корнієнко проінформував громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», зокрема, розповів про основні напрямки його реалізації.

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
  kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
  kyiv2.kyiv@legalaid.kiev.ua

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
  kyiv3.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
  kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).