Обмін досвідом у форматі відеоконференції відбувся 14 лютого між фахівцями Кам’янець-Подільського (Хмельницька область) та Бериславського (Херсонська область) місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Колеги розповіли про напрацювання та поділилися кращими практиками в різних напрямках роботи.
Участь у відеоконференції взяли директори Бериславського місцевого центру Марина Груша та Кам’янець-Подільського Валентин Бартиш, а також інтеграторки центрів – Катерина Кравчук і Ганна Петрик.
Керівники центрів обговорили актуальні питання, що стосуються надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах. Обмінялися методичним досвідом та напрацюваннями щодо проведення правопросвітницьких заходів. Інтеграторки ж поділилися навичками у створенні та реалізації програм правової освіти і правової допомоги у районах, розповіли про форми правопросвітницьких заходів та категорії осіб, яких вони залучають.
Йшлося також про пріоритетні напрями проведення інформаційної кампанії «Я маю право голосу!»
* * *
Нагадаємо, що Кам’янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: вул. Пушкінська, 44, тел. (03849) 5-01-59, 5-01-62. Правову допомогу можна отримати також у бюро правової допомоги, які є відділами місцевого центру:
Дунаєвецьке бюро правової допомоги — м. Дунаївці, вул. Шевченка, 83 а, тел. (03858) 2-02-78, 2-00-44.
Чемеровецьке бюро правової допомоги — смт Чемерівці, вул. Центральна, 28, тел. (03859) 2-01-27, 9-17-67.
Новоушицьке бюро правової допомоги — смт Нова Ушиця, вул. Українська, 28, тел. (03847) 2-22-75, 2-19-73.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.