назад

Про завдання та механізми роботи системи з надання безоплатної правової допомоги говорили під час круглого столу у Полтаві

viber image19062

19 червня 2018 року в Полтаві в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання круглого столу на тему: «Завдання та механізми роботи системи з надання безоплатної правової допомоги».

Круглий стіл проведено в рамках обласної Програми правової освіти населення на виконання Меморандуму про співробітництво між РЦ та Полтавською державною аграрною академією. Учасниками засідання стали керівники та працівники Регіонального, Першого та Другого полтавських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також – викладачі та студенти бакалаврату «Публічне управління та адміністрування» Полтавської державної аграрної академії

         Модератором заходу був директор Регіонального центру Олександр Черчатий, який відзначив: «Інформування громадян та вияснення їх думки щодо основних завдань та механізмів роботи системи з надання безоплатної правової допомоги є важливим завданням для всіх працівників системи».viber image19064

Перший заступник директора Регіонального центру з надання безплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, д.н.держ.упр., проф. Микола Лахижа презентував напрями співпраці з органами влади та громадськістю, а керівники та працівники місцевих центрів – Людмила Бубир, Світлана Чернова та Владислав Шамайда розкрили особливості роботи місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Викладачів та студентів академії цікавили в першу чергу методи роботи структур системи безоплатної правової допомоги, механізми надання правової допомоги, перспективи розвитку системи тощо.Учасники заходу також обговорили механізми взаємодії в разі виникнення порушень прав людини.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Отримати фахову правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відповідних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, тел. (0532) 50-27-22.

Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 54, тел. (05366) 3-00-38.

Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17, тел. (05361) 77-479/.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.