назад

Проведено правопросвітницькі заходи на територіі Усоцької сільської ради Ямпільського району

ShM 2017 07 25  usok 1Правопросвітницька робота – один із пріоритетних напрямків роботи бюро правової допомоги, який спрямований на підвищення правової грамотності громадян. Тому, з метою надання безоплатної правової допомоги для вирішення проблемних питань, 25 липня начальником Ямпільського бюро правової допомоги Володимиром Лящевським було здійснено виїзний прийом громадян в приміщенні Усоцької сільської ради.

Питання, з якими зверталися мешканці були досить різними. Переважно вони стосувалися переоформлення земельних ділянок, соціального та пенсійного забезпечення, а також порядку оформлення спадкового майна.

Також, в рамках правопросвітницької  лекції на тему «Безоплатна правова допомога – соціальна програма уряду. Суб’єкти права на безоплатну правову допомогу», Володимир Лящевський розповів присутнім про систему безоплатної правової допомоги в Україні, акцентувавши увагу на створенні та функціонуванні Ямпільського бюро правової допомоги. В ході спілкування присутні отримали роз’яснення стосовно надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога, хто є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, який порядок звернення за наданням такої правової допомоги тощо.

Крім того, у ході виїзного прийому начальник Ямпільського бюро правової допомоги Володимир Лящевський обговорив питання подальшої співпраці з Усоцької сільським головою Валентною Сенченко щодо забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

 

Нагадаємо: Ямпільське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Ямпіль,: бульвар Ювілейний, 1, т. (05456) 2-20-50.