З метою організації роботи виїзних консультаційних пунктів у Глибоцькому районі відбулася робоча зустріч начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Чернівецького місцевого центру з надання БВПД – Людмили Семенюк та головного спеціаліста відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернівецького місцевого центру – Ганни Акатріні з головою Глибоцької районної ради та керівниками територіальних органів місцевої влади Глибоччини.
Під час зустрічі з головою Глибоцької районної державної адміністрації — Георгієм Придієм, головою Глибоцької районної ради — Петром Панчуком, начальником Глибоцького районного управління юстиції в Чернівецькій області — Дмитром Гафу, керівником Центру надання адміністративних послуг Глибоцької РДА — Валентином Облучинським та директором Глибоцького районного центру зайнятості — Оленою Заблотовською обговорено можливість створення виїзних консультаційних пунктів для населення на базі Глибоцької районної ради, Центру надання адміністративних послуг Глибоцької районної державної адміністрації та районного центру зайнятості.
Також з метою підвищення рівня інформованості громадян, які потребують безоплатної правової допомоги у Глибоцькому районі, з представниками районної газети обговорено питання подальшої співпраці.
Крім того на базі Глибоцького районного управління юстиції у Чернівецькій області проведено виїзний прийом громадян, під час якого було надано консультації громадянам з сімейних та земельних правовідносин, а також з питань виконання судових рішень, проінформовано про діяльність Чернівецького місцевого центру з надання БВПД та можливість отримання безоплатної вторинної правової допомоги.