назад

DSCN9643Зростання кількості інформації та інформаційних технологій вимагає від працівників установ системи БПД та адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, високої професійної підготовки.

       Сьогодні підвищення кваліфікації, закріплення професійних знань, вмінь та навичок співробітників місцевих центрів та адвокатів є найважливішим засобом досягнення основної цілі системи БПД щодо надання якісної та ефективної правової допомоги. Адже успіх на шляху реалізації завдань багато в чому залежить від того, якою мірою працівники системи обізнані в чинному законодавстві та мають бажання до вдосконалення своїх знань.

       Американський вчений Девід Вільямсон Шафер зазначає, що ми більше не живемо в промисловій економіці, сьогодні маємо економіку знань, а тому повинні думати про освіту принципово в інший спосіб. Саме міждисциплінарне навчання лежить в основі нових підходів до освіти та розвитку професійних навичок кожного професіонала.29573193 1744395622287161 2052783770503129849 n

       Так, впродовж березня та квітня 2018 року працівники Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати, які з ним співпрацюють, підвищили свої професійні навички, приймаючи участь у семінарах і тренінгах, які проводилися як самим місцевим центром, так і міжнародними партнерами.

       23 березня 2018 року фахівець відділу правопросвітництва та взіємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Максим Бабак та адвокат Ірина Лічман прийняли активну участь у тренінгу «Посилення міжвідомчого реагування у сфері протидії та запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі: впровадження нового законодавства та оновлення чинних механізмів його реалізації», який проводився за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та Фондом ООН у галузі народонаселення. На тренінгу було висвітлено основну проблематику правового регулювання запобігання і протидії проявам домашнього насильства в Україні, а на практиці було закріплено правові навички в зазначеній сфері. Крім того, Ірина Лічман презентувала свої напрацювання в сфері надання правового захисту потерпілим від проявів домашнього насильства.

     555  30 березня 2018 року працівниками МЦ та старшим юристом адвокатського бюро «Валько, Інашвілі та партнери»  Олексій Інашвілі було організовано семінар для адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тему: «Застосування Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу». Під час навчання адвокатів було поінформаовано про особливості винагороди за складання документів процесуального характеру за новим КАС України та ЦПК України, якими фактично було визначено інший процесуальний порядок судочинства в Україні.

       14-15 квітня 2018 року директор місцевого центру Сергій Вітько взяв участь в тренінгу «Розбудова рівноправного партнерства чоловіків та жінок для демократичного розвитку країни» в рамках ініціативи Альянсу рівноправного партнерства чоловіків та жінок.30712692 1594680380645222 8281336218210271232 n

       19-20 квітня 2018 року Максим Бабак взяв участь в “Школі з прав людини” в місті Дніпро в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» координатора проектів ОБСЄ в Україні і ГО « Український інститут з прав людини» за фінансової підтримки Уряду Канади. Захід був спрямований на підвищення знань правників та представників громадського сектору з актуальних питань захисту людини через призму Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики ЄСПЛ. Саме удосконалення зазначених навичок формують правильне розуміння і сприйняття європейської концепції прав людини.

       Жодна найдосконаліша система освіти не забезпечує повний професійний розвиток особистості, якщо не знайде у самої особистості підтримки, перетворюючись із зовнішніх умов у внутрішні фактори її саморозвитку. Позитивні якості особистості з’являються не тільки в результаті певних цілеспрямованих виховних зусиль, а й як підсумок самовідчуття професійного росту в професійній діяльності. Тому поєднання практики та підвищення професійних навичок забезпечує швидке опанування нового законодавства і можливості реалізовувати права і свободи клієнтів на якісну та ефективну безоплатну правову допомогу.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтесь до Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:

  • адреса:  м. Запоріжжя, майдан Профспілок, буд. 5
  • телефон: (061) 239-07-07
  • скайп: zp 2 bvpd 
  • ел.адреса: zaporizhya2.zaporizhya@legalaid.zp.ua