16 червня головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марія Гаврилюк провела виїзний прийом громадян у приміщенні Миролюбненської сільської ради, що у Старокостянтинівському районі.
За правовими консультаціями та роз’ясненнями чинного законодавства до фахівця звернулося четверо місцевих жителів. Громадяни отримали відповіді на питання, що стосувалися порядку оформлення спадщини та приватизації земельних ділянок, а також призначення соціальної допомоги одиноким матерям.
По завершенню роботи мобільного пункту консультування Марія Гаврилюк та Олександр Росада, начальник відділу інформаційної та матеріальної інфраструктури, відвідали сільський ФАП і Миролюбненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де проінформували жителів села про діяльність місцевого центру та можливості отримання безоплатної правової допомоги.
{gallery}img/novyny/2016/06_Cherven/17_02{/gallery}