Сьогодні в освітньому просторі гостро постає проблема булінгу. Цей вид агресії знаходить свій вихід як у фізичному, так і психологічному насиллі. Вона може мати як одиничний, так і тривалий характер.
Тож, щоб попередити цькування серед підростаючого покоління, начальник Лебединського бюро правової допомоги Сергій Іванов 12 вересня провів інформаційну годину у КЗСОР “Лебединська загальноосвітня школа-інтернат” на тему: “Булінг у школі. Наслідки шкільного насилля.”
Дітям повідомлено про явище боулінгу та його прояви. «Кожна дитини, якою б сильною вона не була, може стати жертвою булінгу. Буллерами найчастіше стають ті, хто росте без заборон та не вистачає батьківської уваги, хто піддається емоціям», – зауважив Сергій Іванов.
Захід перейшов від теоретичної частини до практичних прикладів, так діти розіграли ситуацію із розподілом ролей учасників булінгу: буллер, жертва, спостерігач, захисники, співчуваючі.
Цього ж дня юристкою Лебединського бюро правової допомоги Євгенією Логвіненко проведено семінар на тему: “Пільги для багатодітних сімей” у Лебединській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості та розповсюджено інформаційні буклети.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
За отриманням безоплатної правової допомоги звертайтеся до:
Охтирський місцевий центр –
42706, м. Охтирка, вул. Перемоги,13. тел. (05446) 4-22-23
Великописарівське бюро правової допомоги –
42800, смт. Велика Писарівка, вул. Ярослава Мудрого,1. тел. (05457) 5-15-20,
Лебединське бюро правової допомоги –
42200, м. Лебедин, пл. Соборна,29. тел. (05445) 2-14-12
Тростянецьке бюро правової допомоги –
42600, м. Тростянець, вул. Леоніда Татаренка, 4. тел. (05458) 6-60-52
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Окрім того, в Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги –
0-800-213-103 (Цілодобово, в межах України – безкоштовно)
Зателефонувавши за ним, Ви зможете дізнатися адреси та контакти центрів у всіх регіонах України та отримати консультацію фахівців.