назад

Студенти Чернігівського національного технологічного університету тепер зможуть проходити практику у Центрах безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

IMG 20170901 1100561 вересня в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області проведено робочу зустріч з нагоди підписання угоди на проходження практики студентами Чернігівського національного технологічного університету.
У зустрічі взяли участь директор Ірина Протченко, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська та кандидат юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Чернігівського національного технологічного університету, адвокат Михайло Головко.

В рамках підписаної угоди студенти Чернігівського національного технологічного університету зможуть проходити практику на базі Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області та його структурних підрозділах.

Нагадуємо, що за ініціативи Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області та адвокатів, які співпрацюють з Центром, для студентів Чернігівського національного технологічного університету в рамках навчальної дисципліни «Адвокатура в Україні» в минулому році започатковано проведення курсу лекцій. Тож, ця ініціатива продовжиться і в цьому році. Лекторами будуть заступник директора Центру – Олеся Пирковська та практикуючі адвокати.