назад
23.03.23

Телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за допомогою Telegram

З’явився ще один спосіб зателефонувати до контактного центру системи безоплатної правової допомоги — за допомогою мобільного застосунку Telegram: https://t.me/+380677213103.

Це особливо зручно для громадян України, котрі зараз перебувають за кордоном та потребують правової підтримки щодо українського законодавства.

Додайте до контактів номер контактного центру системи БПД та телефонуйте, коли виникне правове запитання або буде потрібна порада юриста.

  • 0 800 213 103 для дзвінків з України, безкоштовно;
  • https://t.me/+380677213103 безкоштовні дзвінки з мобільного застосунку Telegram;
  • +380 44 363 10 41 для дзвінків з-за кордону, вартість дзвінка за тарифами оператора.

Консультанти контактного центру – це юристи, які щодня надають правову допомогу не лише телефоном, але і представляють інтереси клієнтів у судах. Практичний досвід юристів лінії дозволяє надавати практичні, дієві правові поради для вирішення питань додзвонювачів.

Контакт-центр працює  у будні з 8:00 до 18:00 за київським часом. Для з’єднання з оператором у голосовому меню потрібно натиснути 3.

Отримати правову допомогу можна й письмово, написавши юристу через телеграм-бот: https://t.me/LegalAidUkraineBot (кнопка «Отримати консультацію»)

Готові правові консультації можна переглянути на довідково-інформаційній платформі правових консультацій WikiLegalAid: https://wiki.legalaid.gov.ua

Щодня система безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.