Третій київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідав бійців батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії України.
Основною темою розмови стало розширення доступу до безоплатної правової допомоги для учасників АТО та членів їх сімей. Також працівники центрів відповідали на поставленні питання, зокрема про соціальний захист при отриманні поранення чи каліцтва, отримання земельних ділянок, житла, отримання статусу УБД, соціальні пільги на житло-комунальні послуги та одноразової грошової допомоги після поранення.
Зв’язок з батальйоном триватиме і надалі.Третій центр визначив контактну особу, працівника, який надаватиме безоплатну правову допомогу бійцям у телефонному режимі. Попередньо домовлено також і про подальші подібні візити.