Третій місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяв участь у Родинному фестивалі «Зустрінемось! – З війни до миру» для демобілізованих учасників АТО, воїнів-добровольців, членів їх родин та волонтерів, що відбувся на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). Організаторами фестивалю були БФ «Чисте небо», Центри Допомоги учасникам АТО в Київській області та в м. Києві.
Співробітники Третього київського місцевого центру інформували відвідувачів заходу, а також інші організації, що також взяли участь у фестивалі, про систему безоплатної правової допомоги в Україні. Активно цікавились можливістю отримання безоплатної вторинної правової допомоги представники Червоного Хреста України, бійці полку «Азов», представники Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації, а також учасники волонтерських рухів.
В ході інформування виявилось, що багато військовослужбовців знають про центри безоплатної вторинної правової допомоги і звертались до них у своїх містах. Деякі військовослужбовці зазначали, що дізнались про систему безоплатної правової допомоги після того, як отримали консультацію від працівників Київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час роботи мобільного пункту консультування на базі волонтерського пункту на Південному залізничному вокзалі.
Загалом під час заходу було роздано близько 200 інформаційних буклетів.