Третій місцевий центр долучився до фестивалю «Сильна Дарниця» у парку культури і відпочинку «Партизанська слава», який провела ГО «Дарницька Громадська Варта».
У рамках фестивалю працівники Третього місцевого центру провели виїзне консультування громадян з метою підвищення правової свідомості та обізнаності населення щодо отримання безоплатної правової допомоги. Відвідувачі заходу доволі активно цікавились роботою Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Загалом було проведено інформування понад сорока осіб. Більшість людей цікавило: які послуги вони можуть отримати у центрі, та які документи для цього потрібні. Деякі особи звертались уже з наявними проблемами та потребою в юридичній допомозі, і їм запропонували звернутися до Третього центру і детальніше обговорити ситуацію, щоб допомогти у вирішенні проблем.