назад

У Чернігівській виправній колонії № 44 дізналися про право на безоплатну вторинну правову допомогу

колонія17 липня 2017 року заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська та начальник відділу  організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко відвідали державну установу «Чернігівську виправну колонію № 44». З метою роз’яснення права на безоплатну вторинну правову допомогу, спеціалісти зустрілися із засудженими, які відбувають покарання у виді позбавлення волі в установі.

В ході зустрічі присутнім було роз’яснено порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги засудженим особам, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, та види правових послуг, на які мають право особи даної категорії. Особливу увагу було приділено питанню правильного оформлення звернень осіб, у яких виникла необхідність в отриманні безоплатної вторинної правової допомоги та надано примірний зразок заяви засудженої особи про отримання такої допомоги. Також, засуджені мали змогу задати представникам Регіонального центру запитання та отримали на них змістовні вичерпні відповіді.

З метою інформування засуджених, які відбувають покарання у Чернігівській виправній колонії № 44, про їх права представники Регіонального центру залишили роздатковий матеріал та інформаційні буклети.