Відбулася зустріч заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області Валентини Волобуєвої та начальника слідства Глухівського відділу національної поліції Ігоря Шапкова.
В ході розмови сторони обговорили питання співпраці між правоохоронцями та системою безоплатної вторинної правової допомоги. Валентина Волобуєва розповіла про розвиток системи, зокрема, про відкриття з 1 вересня 2016 року бюро правової допомоги, в тому числі і в місті Глухів.
Зустріч відбулася в рамках Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної правової допомоги від 12 лютого 2016 року.