21 вересня громадською організацією “Соціальні ініціативи”, в межах реалізації профорієнтаційного проекту “Крок у професійне майбутнє”, проведено семінар для фахівців центрів зайнятості з питань профорієнтаційної роботи та усіх зацікавлених осіб. Метою цього проекту є розробка методики роботи зі старшокласниками
по формуванні алгоритму правильного вибору професійної діяльності та допомога старшокласникам у виборі професії, а також підвищення якості профорієнтаційної роботи в школах Сумщини.
Директор Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Муха взяв участь у цьому заході, де ознайомив присутніх із системою безоплатної вторинної правової допомоги України та результатами співпраці із центрами зайнятості території обслуговування, а саме – Конотопським, Буринським, Роменським, Липоводолинським та Недригайлівським.
Зокрема, він зазначив: «Спільна правопросвітня діяльність, яка проводиться в рамках співпраці, дає змогу підвищити рівень правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку центрів зайнятості та їх сімей. Меморандуми про співпрацю із центрами зайнятості є дієвим інструментом у процесі розширення доступу до безоплатної первинної та вторинної правової допомоги».
Всі присутні отримали інформаційні матеріали, видані Координаційним центром з надання безоплатної правової допомоги флаєри із контактними даними Конотопського місцевого центру та підпорядкованих бюро правової допомоги.
Довідково:
Адреса центру:
41615, м. Конотоп, вул. Братів Лузанів, 43
Телефон (05447) 6-23-47
Електронна пошта центру: konotop.sumy@legalaid.gov.ua
Юрисдикція Конотопського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
м. Конотоп та Конотопський район,
м. Буринь та Буринський район,
м. Ромни та Роменський район,
Липово – Долинський та Недригайлівський райони Сумської області.
Телефон єдиної системи безоплатної правової допомоги: 0(800) 213 103.