Впродовж 9 та 10 червня у столиці проходить дводенне засідання експертних груп з питань інтеграції безоплатної вторинної та первинної правової допомоги на рівні місцевих громад.
Робота експертних груп має на меті розроблення процедур взаємодії інтеграторів* з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги у регіонах, технічного завдання для регулярного аналізу ситуації щодо забезпечення права на безоплатну первинну правову допомогу на відповідній території, розроблення матеріалів для роботи інтеграторів щодо сприяння органам місцевого самоврядування у формуванні та розвитку мережі суб’єктів надання безоплатної первинної правової допомоги (адвокаційної кампанії щодо права осіб на безоплатну первинну правову допомогу), та розроблення у зв’язку із зазначеним відповідних навчальних програм для інтеграторів.
На установчій сесії першого дня роботи експертних груп виступили заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Віталій Баєв, директор Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» Роман Романов та виконавчий директор ВГО «Українська фундація правової допомоги» Микола Сіома.
Учасниками експертних груп є представники Координаційного центру, регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Міжнародного фонду «Відродження», ВГО «Українська фундація правової допомоги», українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», мережі Центрів правової інформації та консультацій, всеукраїнських та регіональних громадських організацій та ін.
Ознайомитись зі складом експертних груп можна тут.
Захід організовано Координаційним центром спільно з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Нагадаємо, наразі проходить відкритий конкурс з відбору начальників відділів взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (інтеграторів).
Робота інтеграторів місцевих центрів з надання БВПД буде спрямована на формування мережі партнерів із числа суб’єктів надання безоплатної первинної правової допомоги у регіонах України – спеціалізованих установ, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та об’єднань, волотерських рухів, міжнародних організацій тощо – з метою формування єдиної мережі провайдерів безоплатної правової допомоги задля вирішення проблем громадян у правовий спосіб.
*начальники відділів взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:
Facebook YouTube Google+ Twitter