Харківський місцевий центр з надання БВПД розпочав співпрацю з Всеукраїнським благодійним фондом «Деполь Україна». Фонд працює з незахищеними верствами населення, тими хто опинився у складних життєвих обставинах, а також з громадянами в місцях позбавлення волі.
У ході зустрічі керівників місцевого центру та фонду сторони домовилися про співпрацю, а саме спільну діяльність, спрямовану на реалізацію конституційного права на отримання безоплатної правової допомоги особам, які відбувають покарання у місцях обмеження або позбавлення волі та особам, звільнених з місць позбавлення волі, а також створення сприятливих умов для забезпечення захисту їх прав і свобод.
Основні напрями співпраці:
- забезпечення доступу осіб, які відбувають покарання у місцях обмеження або позбавлення волі та осіб, звільнених з місць позбавлення волі до безоплатної правової допомоги;
- проведення спільних комунікативних заходів з актуальних питань у сфері надання правової допомоги;
- забезпечення, у разі необхідності та наявності правових підстав, переадресацію громадян однією стороною Угоди до іншої з метою реалізації потреб та вирішення проблем громадян;
- здійснення інформаційно-просвітницької роботи, яка спрямована на підвищення рівня правової культури, поінформованості громадян щодо своїх прав та обов’язків, знання норм чинного законодавства, а також можливість реалізовувати та захищати свої права за допомогою правових механізмів шляхом організації та проведення спільних заходів правопросвітницького характеру;
- організація дистанційних консультативних пунктів з використанням Skype або Zoom платформи.
На завершення зустрічі підписали угоду про співпрацю.