назад
31.01.19

У місті Києві обговорили питання організації роботи з постраждалими від домашнього та гендерно-зумовленого насильства

IMG 1

Директор Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняв участь у робочій зустрічі «Партнерство заради благополуччя громади: можливості та перспективи співпраці», яка проводилась на базі Центру сім’ї Дарницького району м. Києва. 

Метою зустрічі було обговорення та вироблення стратегії співпраці між провайдерами правової допомоги у 2019 році. Одним із основних питань обговорення було питання щодо організації роботи з постраждалими від домашнього та гендерно-зумовленого насильства, розробка алгоритмів взаємодії між суб’єктами, котрі налають допомогу зазначеній категорії громадян.

Під час зустрічі Юрій Рудих розповів про ініціативу «Сімейні радники», яка стартувала у місті Києві, ще у жовтні 2018 року, та на теперішній час, є важливим та дієвим інструментом для допомоги постраждалим від домашнього насильства.

У зустрічі прийняла участь значна кількість теперішніх та майбутніх партнерів центрів безоплатної вторинної правової допомоги міста Києва, які спільними діями допомагають громадянам у відновлені своїх прав. Тому, 2019 рік, як і попередні роки, має бути плідним та ефективним у сфері захисту прав громадян. 

IMG 3

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
  [email protected]

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: пр-т Науки, 24/2
Телефон: 068-486-61-33
Електронна адреса:    
  [email protected]

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
  [email protected]

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
  [email protected]

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).