16 серпня 2018 року у приміщені Прилуцького бюро правової допомоги відбувся спільний прийом громадян з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.
Під час прийому присутнім роз’яснили які існують умови договору оренди, як призначається пенсія за вислугою років освітянам, стягуються аліменти з боржників.
Говорили також про ініціативи #ЧужихДітейНеБуває2, новації, що запрацюють з 29 серпня поточного року; захист прав підприємців та бізнесу від тиску правоохоронних органів, зокрема, під час обшуків; дієві способи відновлення порушених майнових прав громадян та ін. В межах зустрічі присутні також отримали правові консультації з питань, які їх хвилювали.