04 та 05 грудня 2017 року головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Марина Андрієнко спілкувалась з учнями 9-10 класів НВК №16 та ЗОШ №25. Присутні говорили про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.
У ході бесіди учням розповіли про адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність неповнолітніх; приведено статистичні дані підліткової злочинності в області, а також говорили про порядок дій під час затримання особи.
Цей захід відбувся у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром та Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
Додатково присутніх поінформовано про місцезнаходження Регіонального центру:
м. Суми, вул. Першотравнева, 29
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:
0-800-213-103.