20 лютого за головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області відбулася робоча нарада, в якій взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів. Розглянуто питання участі у заходах, показники діяльності місцевих центрів тощо.
Про результати діяльності відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації відзвітувала начальник зазначеного відділу Оксана КОВАЛЕНКО.
Про результативні показники діяльності місцевих центрів звітувала Наталія Поставська, начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури. Зазначено, що до місцевих центрів Сумщини, у тому числі до їх структурних підрозділів – бюро правової допомоги, за період з 01.02.2017 по 10.02.2017 звернулося 494 громадянина та зареєстровано 671 звернення. За цей час прийнято звернень Сумським МЦ – 186, Конотопським МЦ –164, Охтирським МЦ – 162, Шосткинським МЦ – 159.