Упродовж двох днів, 29 та 30 травня, в Шепетівському місцевому центрі з надання БВПД навчальну практику проходили учні спеціалізованих класів з поглибленим вивченням правознавства Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 та Шепетівської спеціалізованої ЗОШ №2 з поглибленим вивченням основ економіки та правознавства.
Спілкуючись зі школярами, директор місцевого центру Володимир Бузиль розповів їм про місію та завдання системи безоплатної правової допомоги в Україні.
Майбутні правознавці побачили, як проводять прийом громадян фахівці центру, як працюють різні відділи. У юристів учні запитували про вищі навчальні заклади, які готують правників, та про можливості працевлаштування.
Треба зазначити, що такі зустрічі фахівців Шепетівського місцевого центру з учнями спеціалізованих класів з поглибленим вивченням правознавства уже стали традиційними. Вони сприяють популяризації професії юриста, професійній орієнтації учнів та поширенню інформації про діяльність місцевого центру і системи безоплатної правової допомоги в Україні.
* * *
Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
(м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 44, тел. (03840) 4-00-15)
Білогірське бюро правової допомоги — смт Білогір’я, вул. Шевченка, 44, тел. (03841)2-04-68.
Ізяславське бюро правової допомоги — м. Ізяслав, вул. Жовтнева, 16а тел. (03852)2-61-70.
Нетішинське бюро правової допомоги — м. Нетішин, пр. Незалежності, 12 тел. (03842)9-04-05.
Полонське бюро правової допомоги — м. Полонне, вул. Л.Українки, 101 тел. (03843)2-03-52.
Славутське бюро правової допомоги — м. Славута, вул. Миру, 15 тел. (03842)7-06-14.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.