Задля удосконалення механізму і процедури захисту прав і свобод громадян органами виконавчої влади у Житомирі для працівників юридичних служб органів виконавчої влади проводяться регулярні навчання.
У семінарі з працівниками юридичних служб організованим Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області взяла участь начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Олена Вовнюк.
Учасників заходу проінформували про змінами у законодавстві щодо посилення відповідальності неплатників аліментів та змінами в національному законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2018 року.