назад
16.03.18

Участь у правопросвітницькому заході «Право на каву»

4815 березня 2018 року в Центральній районній бібліотеці Шевченківського району міста Києва ім. Є. Плужника відбувся правопросвітницький захід Головного територіального управління юстиції у місті Києві «ПРАВО НА КАВУ», прийди та отримай безкоштовну юридичну консультацію провідних адвокатів міста Києва, спеціалістів столичної юстиції і чашку кави. В заході взяли участь працівники Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час зустрічі начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко проінформував усіх присутніх про реалізацію проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та про роль правопросвітництва у становленні громадянського суспільства.

Адвокат Ігор Свєтлічний у своєму вступному слові розповів про діяльність чотирьох київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги для забезпечення права громадян на первинну та вторинну правову допомогу.

Начальник відділу правової інформації та консультацій Першого київського місцевого центру з надання БВПД Павло Попович та начальник відділу представництва Оксана Парсентьєва консультували громадян, зокрема щодо питань стягнення аліментів та інших питань сімейного законодавства.

Отож, під час зустрічі всі бажаючі отримали безкоштовну юридичну консультацію та філіжанку ароматної кави.

3936 (1)35

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
  kyiv1.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
  kyiv2.kyiv@legalaid.kiev.ua

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
  kyiv3.kyiv@legalaid.kiev.ua

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
  kyiv4.kyiv@legalaid.kiev.ua

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).