У Святошинській філії Київського міського центру зайнятості, в рамках Всеукраїнського тижня права, відбувся правничий брейн-ринг «Я – правозахисник».
У вікторині перевіряли свої знання кращі учнівські команди Святошинського району міста Києва. Організували захід, який покликаний підвищити правову культуру та освіченість молоді, Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Святошинська філія Київського міського центру зайнятості, за підтримки Святошинського районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ в м. Києві.
Під час Брейн-рингу старшокласники відповідали на питання, що стосувалися базових прав людини, історії розвитку правничих думок, основ конституційного ладу України та визначних етапів національного державотворення.
Перемогу у правничому брейн-ринзі, з незначним відривом голосів, здобули:
1 місце – команда «Законослухняні» (Школа І-ІІІ ступенів №206 імені Леся Курбаса);
2 місце – команда «Правозахисники» (Середня загальноосвітня школа №253);
3 місце – команда «Діка» (Середня загальноосвітня школа №297).