![IMG 20160606 110928](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/02/02/IMG_20160606_110928.jpg)
У заході взяли участь начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Володимир Світановський та головний спеціаліст Володимир Попович. З управління Пенсійного фонду присутніми були Інна Максименко, начальник установи та керівники структурних підрозділів.
Метою робочої зустрічі було обговорення актуальних соціальних питань, з якими найчастіше звертаються громадяни до місцевого центру.
Володимир Світановський акцентував увагу присутніх на можливості отримання первинної і вторинної правової допомоги на рівні громад, а також наголосив на відкритті бюро правової допомоги, які значно підвищать правову спроможність громадян. Володимир Попович детально зупинився на наболілих питаннях призначення і проведення перерахунку пенсій, отримання соціальної допомоги і житлових субсидій.
Наприкінці зустрічі співробітниками Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги були надані вичерпні відповіді на запитання працівників Олександрійського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.
![IMG 20160606 110938](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/02/02/IMG_20160606_110938.jpg)