Відповідно до протоколу оперативної наради з керівниками структурних підрозділів Регіонального центру від 20 серпня 2015 року, з метою оперативного обговорення та вирішення найгостріших проблемних питань, що виникають в щоденній роботі місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області запроваджено практику проведення робочих нарад за участі директорів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги щомісяця.
11 вересня 2015 року в приміщенні Регіонального центру відбулась перша така робоча нарада.
У нараді взяли участь виконувач обов’язків директора Регіонального центру Євгеній Блащук, керівники структурних підрозділів Регіонального центру, директор Луцького місцевого центру Олена Черьомуха, директор Ковельського місцевого центру Василь Ковальчук, директор Володимир-Волинського місцевого центру Наталія Смолярчук.
Учасники робочої наради обговорили проблемні питання, які наразі є найбільш актуальними для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: яким має бути алгоритм дій у ситуації коли місцевим центром прийнято рішення про надання особі безоплатної вторинної правової допомоги, а адвокатом під час вивчення матеріалів справи, збору інформації з’ясовано, що вимоги клієнта є неправомірними; як діяти коли місце реєстрації особи, що звертається до місцевого центру, не співпадає з місцем її фактичного проживання; який механізм прийняття звернення та підтвердження розміру сукупного середньомісячного доходу сім’ї, якщо хтось із членів сім’ї відмовляється надавати довідку про доходи тощо.
Також, за результатами обговорення питань щодо оптимізації строків опрацювання в місцевих та Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області поданих адвокатами актів надання безоплатної вторинної правової допомоги (з відповідними додатками), з метою забезпечення своєчасної їх оплати, з директорами місцевих центрів узгоджено подання таких актів до Регіонального центру з певною періодичністю упродовж місяця.