24 березня 2016 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Калуського МЦ БВПД Сергій Бабійчук, разом з юристом-координатором громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області Юрієм Вациком відвідали третю патрульну роту військової частини 1241 Національної гвардії України.
На даному заході було проведено зустріч з військовослужбовцями, на якій присутнім було роз’яснено їх право на отримання безоплатної правової допомоги та окреслено функції Калуського МЦ БВПД.
Після загальної зустрічі, військовослужбовцям було надано юридичні консультації.
{gallery}pictures/2016.03.24_зустріч{/gallery}