15 вересня 2016 року працівниками Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено акцію «вуличного» інформування для мешканців міста Полтави.
В ході заходу перехожим були надані інформаційні матеріали з короткою інформацією про місцевий центр, його функції, переліку категорій осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, а також місце розташування Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Окремим громадянам були надані індивідуальні роз’яснення та консультації.