У Броварському міськрайонному судді місцевим Центром здійснено виїзне інформування працівників суду, щодо надання Центром БВПД.
На дошках оголошень в приміщенні суду та біля входу в суд, розміщено інформаційні буклети та контактні дані Центру, інформація щодо категорій осіб, яким надається БВПД. Проінформовано працівників, що крім адміністративних та цивільних справ, Центр надає БВПД потерпілим та свідкам в кримінальних провадженнях. Результатів цього заходу чекати довелось не довго. Так до Центру збільшилась кількість звернень осіб за наданням консультацій та наданням адвокатів по кримінальним провадженням.
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg/images/00092.jpg)
Громадянка А. похилого віку, яку вироком суду визнано винною у вчиненні кримінального провадження за ч.1 ст. 125 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 540 грн., через скруту не сплатила його, а отримавши попередження про заміну виду покарання на громадські роботи звернулась до Центру за консультацією. Їй було надано роз’яснення, що в разі не сплати штрафу суд може замінити це покарання. Але відповідно до положень закону, до громадянки А., яка є інвалідом II групи, не може бути призначено такий вид покарання як громадські роботи.
![](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kyivreg/images/00093.jpg)