21 квітня 2016 року в селищі «Лісок» Ленінського району м. Полтави працівники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом з працівниками Управління праці та соціального захисту населення виконкому Ленінської районної у м. Полтаві ради здійснювали виїзний прийом громадян.
Інтегратор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Ражик надавала мешканцям селища Лісок юридичні консультації та роз’яснення діючого законодавства України, а також поінформувала про систему безоплатної вторинної правової допомоги.
В ході консультацій громадяни отримали інформаційні матеріали про роботу місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.