В. о директора Вишневського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – Вишневський МЦ) Любов Драгілєва проведела виїзний прийом громадян у м. Ірпінь у приміщенні Ірпінської міської організації інвалідів війни збройних сил та учасників бойових дій. Під час прийому мешканці міста переважно звертались з питань соціального забезпечення.
У ході якого начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання БППД Аліна Чубатенко поінформувала присутніх про діяльність місцевого центру та про графік виїзних прийомів працівників Вишневського МЦ на червень місяць 2016 року.