28 січня в. о. директора Старокостянтинівського місцевого центру з надання БВПД Олександр Петлюк та працівники центру провели виїзний прийом на Старокостянтинівщині, в приміщенні Староостропільської сільської ради.
Під час прийому правові консультації отримали п’ятеро громадян. Питання, з якими звернулися жителі села, стосувалися, зокрема, оформлення права власності на житловий будинок, визначення меж земельної ділянки в натурі, спадкування та кола спадкоємців за законом, а також соціального забезпечення.
Окрім фахових консультацій, відвідувачі одержали друковані інформаційні буклети про безоплатну вторинну правову допомогу, у яких зазначено перелік правових послуг, які можна отримати в місцевому центрі, та порядок їх отримання.
Того ж дня Олександр Петлюк провів робочі зустрічі з головою Староостропільської сільської ради Лідією Вакалюк та директором Староостропільського НВО Ольгою Лавріною. У ході зустрічей обговорили можливості, які надає система безоплатної правової допомоги соціально незахищеним громадянам, та домовились про подальшу співпрацю.
{gallery}img/novyny/2016/01_Sichen/29_2{/gallery}