18 січня 2017 року юристи Лебединського бюро правової допомоги провели лекцію для учнів Гудимівської загальноосвітньої школи, тематикою якої обрано кримінальна відповідальність неповнолітніх. Захід проходив з елементами бесіди на вказану тему.
Начальник відділу «Лебединське бюро правової допомоги» Сергій ІВАНОВ хлопцям та дівчатам
роз’яснив статті кримінального і адміністративного кодексів, що передбачають відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів. “Ви повинні знати, що будь-яке правопорушення або злочин підпадає під дію статті Адміністративного або Кримінального кодексів України, і законодавством, як для неповнолітніх, так і дорослих, за скоєння неправомірних дій передбачена відповідальність,” –наголосив він.
Із профілактичною метою неповнолітнім під час зустрічі також було роз’яснено негативні наслідки вживання спиртних напоїв та наркотиків, та паління у досить юному віці. Крім того Сергій ІВАНОВ, розповів, як вберегтися від злочинців, наприклад, від грабіжників, які відбирають у підлітків мобільні телефони.
Школярі з зацікавленістю слухали доповідача й, сподіваємось, зробили для себе правильні висновки.
Окрім того, Сергій ІВАНОВ поспілкувався з педагогами школи, наголосивши на тому, що у профілактиці правопорушень серед неповнолітніх значна роль належить учителям та шкільним психологам зокрема.
Також учням запропоновано завітати на екскурсію до «Лебединське бюро правової допомоги», що знаходиться за адресою м. Лебедин пл. Соборна, 29. тел. (05445) 6-60-52.