21 грудня 2015 року у Запоріжжі відбулась робоча зустріч з працівниками Регіонального та місцевих центрів щодо планування спільної діяльності на 2016 рік.
Директор Регіонального центру Павло Наливайко,
відкриваючи робочу зустріч представив наочні результативні показники діяльності центрів у поточному році за такими показниками: результати діяльності центрів за анонімним анкетування адвокатів системи (порядок видачі доручень, оплата послуг, загальне обслуговування), навантаження адвокатів, наміри працювати у подальшому, прозорість роботи системи, розрахунок вартості обслуговування одного клієнта центрами.
Директори місцевих центрів кожен по черзі виступив зі своїми презентаціями, з метою наочного доведення до працівників центрів основних показників роботи за напрямками, обговорення їх актуальності під час оцінки результативності роботи центрів та визначення подальших шляхів реалізації спільних завдань.
Бородіна О.Й. – директор Першого запорізького місцевого центру з надання БВПД – презентація на тему: «Забезпечення функціональної взаємодії місцевих центрів з регіональним центром з надання БВПД»;
Вітько С.Г. – директор Другого запорізького місцевого центру з надання БВПД – презентація на тему: «Інтеграція первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад»;
Бородатий Г.В. – директор Бердянського місцевого центру з надання БВПД – презентація «Забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги».
Почелов І.І. – в.о. директора Мелітопольського місцевого центру з надання БВПД – презентація на тему «Оцінка діяльності місцевих центрів з надання БВПД».
Наприкінці зустрічі директор Регіонального центру Наливайко П.І. представив презентацію на тему «Розвиток спроможності та ресурсної бази місцевого центру до виконання його функцій», зазначивши, що вже сьогодні центри повинні визначити власні і залучені ресурси, інформаційні, фінансові, людські, для подальшого функціонування системи.
Підсумком обговорення подальшої роботи стала домовленість між центрами щодо тісної взаємодії у вирішенні нагальних питань у роботі, підтримка та обмін досвідом між працівниками центрів, спільне обговорення проблемних питань і як наслідок – результативне виконання намічених сьогодні планів на майбутній рік.