назад

Засідання комісії з відбору адвокатів (Харківщина)

{gallery width=100 height=100 alignment=left buttons=0 margin=5 layout=fixed lightbox=boxplus}news/17/n1228/IMG_0386.JPG{/gallery}

77 кандидатів допущено до участі в ІІ-му етапі конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, в Харківському регіоні.

{gallery width=200 height=200 alignment=left buttons=0 margin=5 layout=fixed lightbox=boxplus}news/17/n1228/IMG_0386.JPG{/gallery}

77 кандидатів допущено до участі в ІІ-му етапі конкурсного відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, в Харківському регіоні.

Сьогодні, 28 грудня 2017 року свою роботу розпочала комісія з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги в Харківському регіоні, у складі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Анатолія Бородавка та членів  – Вікторія Гайворонська, Тетяна Жицька, Світлана Кругова, Дмитро Кузьмін, Оксана Сіренко, Костянтин Соляннік, Ігор Чобітько; при секретарі Аліні Владимирець.

Нагадуємо, що конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, проводиться відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13  листопада 2017 року за № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» , з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року.

В порядку денному засідання вирішувалися питання допуску адвокатів до участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги; оцінювання адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результату проходження дистанційного курсу щодо проходження адвокатами   першого етапу конкурсу та прийняття рішення щодо допуску або не допуску до другого етапу конкурсу.

IMG 0379

З метою прийняття рішення, відносно допуску адвокатів до участі у конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, згідно «Порядку і умовам проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року за № 1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року за № 575), під час засідання розглядалися надіслані адвокатами документи (в електронному вигляді).

За результатами розгляду відповідних документів, до участі у конкурсі були допущені сімдесят дев’ять (79) кандидатів; двох із адвокатів було вирішено не допустити до участі у конкурсі, у зв’язку з поданням не засвідчених копій документів та не проходженням дистанційного курсу, у відповідності до п. 16, ч. 2  п. 21 Постанови Кабінету Міністрів України № 1362 від 28 грудня 2011 року (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року за № 575) «Про затвердження Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Відповідно до Порядку оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 13 листопада 2017 року за № 3552/5, за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування до них дисциплінарних стягнень, а також результату проходження дистанційного курсу щодо проходження адвокатами І-го етапу конкурсу, було вирішено допустити адвокатів, в числі сімдесяти семи (77), до участі у ІІ-му етапі конкурсу.


 

Інформація про Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях:

Адреса: м. Харків, Майдан Свободи, 5, 6 під’їзд, 3 поверх

Контактний телефон: (057) – 705 – 03 – 52

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103

(цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України)

Офіційний веб-сайт: http://kharkiv.legalaid.gov.ua