Пані Наталії відмовили у призначенні пенсії за віком через розбіжності у написанні її імені російською мовою у трудовій книжці та паспорті.
З наміром відстоювати свої інтереси у суді жінка звернулася до Кролевецького бюро правової допомоги, що на Сумщині.
Оскільки середньомісячний дохід пані Наталії не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, вона має право на безоплатну вторинну правничу допомогу. Представляти її інтереси в суді призначили завідувачку Кролевецького бюро правової допомоги Світлану Ткаченко. Вона склала та подала до суду заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документа — трудової книжки.
«Щоб надати можливість пані Наталії підтвердити трудовий стаж, що надалі дасть змогу оформити пенсію за віком, яка для неї стане основним джерелом доходу, зібрали всі докази та подали їх на розгляд місцевого суду разом із заявою. Серед них – копія паспорта, витяг з реєстру територіальної громади та копії свідоцтва про народження жінки, двох її дітей і свідоцтва про розірвання шлюбу», — зазначає представниця заявниці Світлана Ткаченко.
Взявши до уваги всі наявні докази та обґрунтування, суд повністю задовольнив заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документа. Тепер жінка зможе стати на пенсійний облік.
Ця справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень: № 579/617/23.