назад

Екзаменуємо майбутніх правників

1Впродовж 25-26 червня заступник директора Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області взяв участь у роботі Державної екзаменаційної комісії юридичного відділення Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

2

Державна атестація випускників – визначення фактичної відповідності рівня освітньої та професійної підготовки випускника вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики відповідного напряму, а саме «Право», проводиться після виконання студентами мінімальних вимог галузевих стандартів вищої освіти.

Атестація здійснюється на підставі оцінки рівня загально-професійних і спеціалізовано-професійних компетентностей (знання, вміння, комунікація, автономність та відповідальність, інтегральна компетентність) випускників, передбачених відповідним рівнем національної рамки кваліфікацій і освітньо-кваліфікаційними характеристиками фахівців за напрямом підготовки «Право».

3

Державна атестація випускників проводилась у формі державного екзамену.

Володимир Ковальчук був запрошений взяти участь у роботі Державної екзаменаційної комісії як її голова. У вітальному слові заступник директора зауважив, що одним з основних напрямів роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні є правопросвітництво. Серед найголовніших його аспектів – робота із молоддю з тим, аби прищеплювати молодим українцям культуру поваги до права, розуміння своїх прав та їх реалізації, звичку вирішувати свої проблемні життєві питання у правовий спосіб. «Будь-яка інституція, державна чи суспільна, відображає стан суспільства і критеріями відбору нових людей мають бути їх цінності і мотивація», ̶ наголосив він.

4

Студенти виявили неабияку цікавість та активно задавали різні питання щодо функціонування системи безоплатної правової допомоги в Україні та положень Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Наприкінці також було зазначено про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», який активно впроваджується на теренах області.

5


Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області працює за адресою:

 

вул. Грюнвальдська, 8, м. Івано-Франківськ.

Телефон: (034) 255-61-13,

Е-mail:   office.frankivsk@legalaid.gov.ua.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України