назад

Фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області зустрілися з представниками Управління забезпечення прав людини Нацполіції

police2     У середу, 17 січня, директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна й начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Топольницька зустрілися з представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України – Юрієм Сніберком та Ольгою Приходченко.

     Темою розмови стало дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 № 1363 «Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою» працівниками поліції.

police1

     Керівниця регіонального центру Наталія Стьопіна наголосила на необхідності своєчасного інформування центрів про затримання осіб, а також звернула увагу на процедурні питання щодо обов’язку керівників територіальних органів та підрозділів поліції щоквартально надавати до регіональних центрів з надання БВПД відомостей про кількість переданих та зареєстрованих повідомлень про випадки затримання осіб.

     З огляду на наявність питань щодо процедури звірки відомостей щодо кількості переданих та зареєстрованих повідомлень про випадки затримання осіб розглянули можливі варіанти проведення щоквартальних звірок.

     Таким чином, задля забезпечення прав затриманих осіб домовились про подальшу співпрацю.

*   *   *

     Нагадаємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області розташований за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 0382 720-168, 720-169. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.