назад

МОБІЛЬНА ТОЧКА ДОСТУПУ У БОГУСЛАВСЬКОМУ РАЙОНІ

    04.04.2019, на виконання спільного наказу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Головного територіального управління юстиції у Київській області проведено роботу мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги у с. Киданівка та с. Біївці Богуславського району Київської області.

    До мобільної точки доступу звернулось 13 осіб із наступних питань: виконання судових рішень, сімейного, спадкового, житлового, земельного права, соціального забезпечення.

    Під час прийому громадяни були поінформовані про проект “Я маю право” та проект «Я маю право голосу», зокрема з учасниками заходу обговорені питання: порядок та процедуру голосування, можливість перевірки включення виборців до Державного реєстру виборців та виборчої дільниці, порядок участі у виборах не за місцем реєстрації, куди можна звертатися у разі порушення виборчих прав, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства.

    Усім присутнім надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства.
    Роботу мобільної точки доступу забезпечено начальником відділу Богуславське бюро правової допомоги Даниленком І.І., за участю посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Київській області, Пенсійного фонду України Київської області, Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування.