назад

Надання адресної правової допомоги від Білопільського бюро

SuM 2017 03 31 adresna 131 березня Білопільське бюро правової допомоги здійснило виїзд у складі «Мобільного соціального офісу» до с. Нові – Вирки Білопільського району Сумської області.Цього разу спеціалістом було здійснено адресний прийом громадян, в основному це були особи похилого віку.

 

Зазначена категорія осіб мали змогу отримати консультації на дому. Оскільки таким громадянам дуже важко пересуватися та долати великі відстані, в зв’язку з чим вони позбавлені можливості отримати будь – яку консультацію чи інформацію юридичного характеру. Їх було обслуговано адресно. В ході прийому, в основному цікавили питання спадщини та складання заповітів на дітей чи онуків. Головним спеціалістом було роз’яснено порядок оформлення спадщини та складання заповітів, а також оподаткування даних категорій спадкоємців.

SuM 2017 03 31 adresna 2

Під час роботи «Мобільного соціального офісу» проведено роз’яснювальну роботу з працівниками сільської ради, а також надано роздатковий матеріал для донесення інформації жителям сільської ради, щодо отримання безоплатної правової допомоги у Білопільському бюро правової допомоги, що знаходиться за адресою:

 

 м. Білопілля, вул. Соборна, 53, або за  тел. (05443) 9-10-87, 9-10-89.