назад
05.03.18

Національна Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів

фото для сайту 3З 2 по 4 березня в Університеті державної фіскальної служби України відбувалась Національна Олімпіада юридичних клінік з консультування клієнтів, суддями якої поміж інших спеціалістів галузі права, виступали фахівці Регіонального та Другого київського місцевого центру з надання БВПД. Організували захід Університет державної фіскальної служби України – УДФСУ, Асоціація Юридичних Клінік України, Українська фундація правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

20 команд з різних університетів України змагалися за право представляти Україну на міжнародному етапі змагань у Нідерландах. Три дні учасники Олімпіади показували високий рівень професійних знань та вмінь, вони надавали первинну правову допомогу, демонструючи навички ефективної комунікації. У спілкуванні з клієнтом студентам необхідно було з’ясувати необхідну інформацію, виявити справжні мотиви звернення та очікування клієнта, сутність проблеми та націлити клієнта на стратегію подальшої роботи над справою.

Ролі клієнтів грали студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенка-Карого та Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, які реалістично вживалися у свої ролі, що в свою чергу давало можливість учасникам працювати з різними емоційно налаштованими клієнтами.

За результатами трьох днів перемогу здобула юридична клініка Національного університету «Острозька академія».

ЛЕНА ДОБАВЬ ЄТО ФОТОфото для сайту 2фото для сайту

Нагадуємо про те, що отримати консультацію або допомогу з будь-якого цивільного або адміністративного питання, а також звернутися по представництво у суді можна по буднях з 9:00 до 18:00 без обідньої перерви в одному з чотирьох київських місцевих центрів:

Перший київський місцевий центр

Адреса: бул. Верховної Ради, 33/1 
Телефон: 292-53-65 
Електронна адреса:    
  [email protected]

   

Другий київський місцевий центр

Адреса: вул. Ділова (Димитрова), 14Б 
Телефон: 287-44-27 
Електронна адреса:    
  [email protected]

       

Третій київський місцевий центр

Адреса: вул. Сімферопольська, 5/1 
Телефон: 566-01-19 
Електронна адреса:    
  [email protected]

   

Четвертий київський місцевий центр

Адреса: вул. Кривоноса, 2А, 9 поверх, каб. 900 
Телефон: 593-97-60 
Електронна адреса:    
  [email protected]

За єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103 завжди можна отримати інформацію щодо того, хто має право на безоплатну правову допомогу, можливості та порядку її отримання, актуальні адреси центрів та бюро правової допомоги по всій Україні або з інших питань функціонування системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).