Триває конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги. З моменту оголошення конкурсу взяти участь у ньому виявили бажання 1743 особи.
Саме стільки заявок від претендентів на зазначені посади було отримано станом на 10:00 год сьогодні, 25 квітня 2016 року. Найбільше заявок онлайн надійшло від претендентів у Львівській (156 заявок), Вінницькій (116), Дніпропетровській (114 заявок) та Київській (108 заявок) областях.
При цьому частина із цих 1743 кандидатів у відповідному полі заявки щодо бажаного населеного пункту, у якому буде відкрите бюро, зазначали можливість роботи у кількох таких населених пунктах. Жодної заявки поки не надійшло щодо роботи у 2-х із 434 населених пунктів; щодо роботи у 28-ми населених пунктах – надійшло по одній заявці від претендентів (переглянути детальніше).
Збір заявок у рамках конкурсу триває. Запрошуємо до участі у ньому!
Що стосується віку, статі, досвіду роботи претендентів, станом 25.04.2016 маємо наступний розподіл:
– розподіл претендентів за статтю/віком
– статистична інформація стосовно робочого бекграунду претендентів
Нагадуємо, Координаційний центр з надання правової допомоги оголосив конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги 4 квітня 2016 року.
Вимоги до претендентів:
– вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
– вільне володіння українською мовою;
– доброчесність, толерантність;
– спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
– аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
– рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
– стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.
Із завданнями бюро правової допомоги можна ознайомитися тут (Типове положення про бюро правової допомоги).
Для участі у конкурсі претендентам необхідно:
1) до 18 години 00 хвилин 4 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – курс дистанційного навчання). Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами курсу дистанційного навчання завершується о 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року.
Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Після цього розпочнеться етап інтерв’ювання. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.
Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 березня 2015 р. за № 266/26711.
Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.
Приєднуйтесь до сторінок Координаційного центру з надання правової допомоги у соціальних мережах:
Facebook
YouTube
Google+
Twitter