назад

Правова допомога жителям Томашівки Недригайлівського району

KoM 2017 10 03 Tomashivka19 березня  заступник начальника Недригайлівського бюро правової допомоги Ірина ВАЛЮХ з робочим візитом відвідала Томашівську сільську раду.

Відповідно до запланованих заходів, відбулася робоча  зустріч із головою сільської ради Андрієм КОЛОМІЙЦЕМ. Під час зустрічі Ірина ВАЛЮХ розповіла про основні завдання та напрямки роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні, яка спрямована на підвищення рівня правової свідомості незахищених верстви населення відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». Вона надала детальну інформацію про  порядок надання вторинної правової допомоги, категорії населення, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, порядок призначення адвоката за рахунок коштів державного бюджету.

KoM 2017 10 03 Tomashivka

 

За особистим запрошенням голови учасник антитерористичної операції на сході України Олександр КОРНІЄНКО отримав правову консультацію. Під час перебування в сільській раді, до фахівця також зверталися за правовими консультаціями особи, які перебували в приміщенні сільської ради.За програмою перебування на території сільської ради працівник бюро відбулася зустріч з колективом Томашівського НВК та ЗОШ І-ІІІ ступенів, в ході якої працівники навчально-виховного закладу задавали безліч правових питань.

KoM 2017 10 03 Tomashivka2

 

Цього ж дня пройшла зустріч з працівниками Томашівського ФАПу, де Ірина ВАЛЮХ розповіла про порядок та систему безоплатної правової допомоги на території Недригайлівського району. Всі учасники заходів отримали інформаційні флаєри із контактами спеціалістів Недригайлівського бюро правової допомоги.

Довідково:
Адміністративний центр: село Томашівка (669 чол.), Недригайлівського району, Сумської області
Загальна кількість населення по сільській раді: 1 581 чол.

У підпорядкуванні: с. Томашівка, с. Беседівка, с. Закроівщина, с. Коритище, с. Косенки.
Для забезпечення та реалізації своїх прав та інтересів, громадяни можуть звернутися до Недригайлівського бюро правової допомоги з територіальним обслуговуванням смт Недригайлів, Недригайлівський район знаходиться за адресою: вул. Сумська, 13, смт Недригайлів, Сумська область

Тел.5-25-28, 5-25-29

 

Телефон єдиної системи безоплатної правової допомоги: 0(800) 213 103