назад

Про безоплатну правову допомогу розповіли працівникам ПФУ

     Спеціалістам територіальних управлінь Пенсійного фонду України, що діють на Хмельниччині, розяснили положення законодавства про безоплатну правову допомогу.

     10 червня начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Адамчук провела зустріч з головними спеціалістами територіальних управлінь Пенсійного фонду України, які проходять навчання в Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій.

     У ході зустрічі обговорили окремі аспекти функціонування системи надання безоплатної правової допомоги, зокрема Людмила Адамчук розясниласлухачам положення Закону України “Про безоплатну правову допомогу” щодо системи органів, які надають безоплатну правову допомогу, видів правової допомоги, категорій громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, а також порядку звернення до центрів за правовою допомогою. Крім того, учасники зустрічідізналися про створення бюро правових послуг.