назад
04.10.22

Про міжнародні воєнні злочини говоритимуть під час вебінару у Полтаві

Повномасштабне вторгнення росії в Україну, що розпочалося 24 лютого цього року, приголомшили весь цивілізований світ, адже   кожному з нас  до останнього було важко повірити у можливість повномасштабного міждержавного збройного конфлікту в центрі Європи у 21-му столітті з використанням варварських методів сторічної давнини — війни, кінцева мета якої досі залишається незрозумілою. Жоден збройний конфлікт, на жаль, не буває без жертв, але масштаби та характер злочинів, скоєних проти мирного населення в Україні, шокують. Вже наявні на сьогодні свідчення скоєних злочинів, які можуть становити воєнні злочини та злочини проти людства, є настільки очевидними, що безпрецедентно об’єднали міжнародне співтовариство, принаймні в цьому — в бажанні допомогти Україні у розслідуванні цих злочинів та покаранні винних. Що таке міжнародні військові злочини, якими вони бувають,  особливості фіксації говоритимуть під час чергового вебінару у рамках правопросвітницької акції «Право знати».

Захід відбудеться   сьогодні 4 жовтня  об 11.00.

Спікер: перший заступник голови Полтавської обласної ради, кандидат юридичних наук Олександр Лемешко

Для участі у вебінарі переходьте за наступним посиланням https://us05web.zoom.us/j/88928875041?pwd=QkgzMU9ablZIamtmdUthV2xmZnRJUT09

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до заходу! Не втрачайте можливості отримати масу цікавої та корисної інформації з перших вуст!

До зустрічі на вебінарі!