назад

Прийом громадян на Великописарівщині

OkM 20170227 2Окрім прийомів за місцем розташування Великописарівського бюро правової допомоги, 27 лютого  2017 року заступником начальника Великописарівського бюро правової допомоги Євгеном МОРОЗОМ проведено прийом громадян спільно з директором Великописарівського районного центра зайнятості Надією КОЛОДОЧКОЮ.

Особам, які перебувають на обліку у будинку праці, розповіли про необхідність надання згоди клієнтом на обробку персональних даних при зверненні за допомогою до бюро.

OkM 20170227 3

Під час прийому фахівці надали  консультації з правових питань трьом  мешканцям, які зверталися з наступними питаннями: оформлення договору дарування, довічного утримання та заповіту, оформлення права власності на земельну ділянку. «Нагадуємо, що у бюро правової допомоги кожен зможе отримати безоплатну первинну правову допомогу – правову інформацію та консультації, а також скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції України, а в разі потреби – і представництво в суді», – додав Євген МОРОЗ.

OkM 20170227 4

 

За безоплатною правовою допомогою звертайтеся до Великописарівського бюро правової допомоги: вул. Ярослава Мудрого, 1; т. (05457) 5-15-20.