![08](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/27/08.jpg)
Під час проведення заходу, учні спецшколи-інтернату не тільки мали змогу отримати масу корисної інформації про ризики, пов’язані з неофіційним працевлаштуванням, в тому числі, за межами нашої країни, а й прийняли активну участь в обговоренні проблем, пов’язаних з нелегальною міграцією.
![09](https://legalaid.gov.ua/wp-content/uploads/ImagesOld/kirovohrad/images/kir/2018/09/27/09.jpg)
Наприкінці заходу присутні відповіли на питання, які цікавили учнів та роздали інформаційні буклети «Я МАЮ ПРАВО!».
До Знам`янського бюро правової допомоги звертатись за адресою: м. Знам`янка, вул. Героїв Крут, 9.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.